Parodontologická ordinace a dentální hygiena

Specialisté

MUDr. Dagmar Dražková

Vedoucí týmu a ošetřující lékař
Je členem České stomatologické komory, České parodontologické společnosti a české sekce mezinárodní laserové společnosti. Vystudovala obor stomatologie na Univerzitě J. E. Purkyně v Brně. Od konce studia pracovala v Ústí nad Labem jako praktický zubní lékař. Od roku 1990 získala specializaci pro parodontologii. Je členem Mezinárodní organizace parodontologů EFP a pravidelně se vzdělává v České republice i mimo ni. 

Pavla Jarolímková, DiS., Reg.

Dentální hygienistka
Střední a Vyšší odbornou školu vystudovala v Ústí nad Labem. Střední školu v oboru Asistent zubního technika a Vyšší odbornou jako Diplomovaná dentální hygienistka. Již během studia na vyšší škole působila na pracovišti Privátní stomatologická ordinace MUDr. Richarda Linka jako zubní instrumentářka a zdravotní sestra. Je registrovaná u Asociace dentálních hygienistek, u Ministerstva zdravotnictví s celoživotním vzdělávacím programem a je členkou České parodontologické společnosti.

Monika Vágnerová, DiS., Reg. (nyní na mateřské dovolené)

Dentální hygienistka
Je členem České parodontologické společnosti. Vystudovala obor diplomovaná dentální hygienistka na SZŠ a VZŠ v Ústí nad Labem. Již v průběhu studia pracovala jako dentální hygienistka na klinice CLT v Císařských lázních v Teplicích. Od roku 2008 pracuje v parodontologické ordinaci MUDr. Dagmar Dražkové. Pravidelně se vzdělává na kurzech a přednáškách.

Stáňa Třeštíková

Asistentka ošetřujícího lékaře
Vystudovala SZŠ a VZŠ v Ústí nad Labem obor všeobecná sestra. Pravidelně se vzdělává na kurzech a přednáškách.